Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Nawigacja z darmową aktualizacja map (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=260013)

Tomek krosno 07-03-2017 14:51

Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Witam poszukuje nawigacji samochodowej z darmowymi aktualizacjami map ( dożywotnio) .Nawigacja potrzebna jest mi na wyjazd do francji , na jej zakup przewiduje okolo 700 zł , znacie morze jakieś dobre modele .Chciałbym kupić coś z tomtom lub mio

cattani75 07-03-2017 15:31

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
A nie lepiej Google Maps na smartfonie? Taniej wyjdzie.

Tomek krosno 07-03-2017 15:35

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Własnie ze do tego trzeba mieć chyba połaczenie z internetem , zalezało by mi też na asystent pasa ruchu

cattani75 07-03-2017 15:41

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Google ma asystenta pasa ruchu. Poza tym można ściągnąć mapy offline. A żeby ściągnąć w Europie net za 700 pln, to by trzeba długo jeździć. :-)
Z fajnych map jest też Sygic, czasem jest promocja za np. 100 pln z dożywotnią licencją i aktualizacją.

Tomek krosno 07-03-2017 15:47

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Bardziej jakoś jestem nastawiony i przekonany do nawigacji tylko za bardzo nie wiem jaki model byłby dobry

cattani75 07-03-2017 15:52

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Nie przekonam Cię. :-) Uwierz, że smartfon naprawdę fajnie działa.

Tomek krosno 07-03-2017 16:01

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Raczej zostane przy nawigacji , z gps przez smartwony znajomi pare razy pomylili dość dobrze droge jak jechali do francji takze chciałbym tego uniknąć

Tomek krosno 07-03-2017 17:20

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
A korzystałes z tej strony jesli tak to ktora mape pobrac na cała europe

skorpion1159 07-03-2017 17:32

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Służbowo używam nawigacji Mio Sprint 6900 z mapą Europy.Sprawuje się dobrze,prosta w obsłudze jak i w aktualizacji.Posiada bazę fotoradarów jak i symulator jazdy w tunelu...no i oczywiście asystenta pasa ruchu o który pytasz..Ma też wejście video do którego można podłączyć np.kamerę cofania..Nie jest to może nawigacja z "górnej półki",ale mnie akurat nie zawiodła a jeżdżę dość dużo...Pozdrawiam

mayor 07-03-2017 18:50

Odp: Nawigacja z darmową aktualizacja map
 
Polecam Sygica na Androida/iOS, mape spokojnie kupisz za kilka euro i masz dożywotnie aktualizacje.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.