Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Wymiana hydrauliki co to oznacza? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=54548)

ESAB3 05-11-2008 19:38

Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
Znajomy powiedział mi ze musze wymieic hydraulike w silniku,co to dokładnie oznacza, jakie czesci mam kupic i ile one orientacyjnie kosztuja.mam silnik 2,0 dohc z gazem.za pomoc z gory dziekuje.

subratri 05-11-2008 19:42

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
chodzi pewnie o popychacze zaworow

ESAB3 05-11-2008 19:58

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
o oprocz popychaczy co kryje sie pod ta hydraulika.powietrze wali mi w filtr powietrza,odgłos jest taki jakby była dziura w tłumniku.powiedział mi za zdejme pokrywe silnika i po koleji bede je wymieniał ,nie musze wymieniac wszystkich bo moze wystarczy 1 wymienic

subratri 05-11-2008 20:07

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
Cytat:

co kryje sie pod ta hydraulika
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mekess 05-11-2008 23:34

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
Cytat:

Napisał subratri
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

:fcp29

subratri 06-11-2008 08:25

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
a tak swoja droga... czy ktos tu widzi logiczny zwiazek pomiedzy objawami podanymi przez ESAB3, a "hydraulika" silnika, bo jak dla mnie to ta diagnoza jest przynajmniej troche dziwna :fcp13

ESAB3 06-11-2008 17:37

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
nic nie jest dziwne,powietrze wali mi w filtr powietrza przy wysokich obrotach to musi bycos nie tak prawda?

tom seaman 06-11-2008 17:47

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
jest to dziwne, ale lepiej nic nie kupuj sam i niech też to coś niekupuje twój znajomy, który "zna się na tej hydraulice" lepiej wyszukaj fachowca..

subratri 06-11-2008 18:14

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
Cytat:

Napisał ESAB3
nic nie jest dziwne,powietrze wali mi w filtr powietrza przy wysokich obrotach to musi bycos nie tak prawda?

ja napisalem zed dziwna jest diagnoza a nie objawy, ale skoro ktos to zdiagnozowal a ty sie pytasz co ten ktos zdiagnozowal to dostales odpowiedz, czy diagnoza trafna to sie okaze, oby trafna bo najtansza z mozliwych ale jakos ... to nie jest popularne zjawisko - zacieranie sie popychacza, raczej sie rozszczelniaja i nie otwieraja do konca albo za bardzo "zamykaja" ale zeby sie nie zamykal... i to tylko na wysokich obrotach... no oby

ESAB3 07-11-2008 17:07

Re: Wymiana hydrauliki co to oznacza?
 
podczas przyspieszania odgłos jest taki jakby był dziurawy tłumnik,a ten odgłos dochodzi z obudowy filtra powietrza


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.