Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] 1.9 TDI 90km. Wzrost spalania i spadek mocy. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=15459)

pawelelek22 08-08-2006 13:38

1.9 TDI 90km. Wzrost spalania i spadek mocy.
 
witam
Mam galaxy z 2000r 19tdi 90km. Od tygodnia pali mi więcej niz powinien tzn spalanie wzrosło o 1,5-2l oraz jest odczuwalny spadek mocy nie jest już taki zrywny przy ruszaniu z miejsca. Proszę o pomoc co to może być. Przepływomierz przejechal jakieś 30tyś z hakiem. Mam też problem z wycieraczkami wczoraj przetsały chodzić tzn jak zapale samochód to tylko drgną nic więcej. Bardzo prosze o pomoc, może znajdzie się dobra dusza.
moj numer gg: 3392966

pozdrawiam

szymar 08-08-2006 14:05

problemu z wycieraczkami poszukaj tutaj
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


natomiast mocy szukaj po 1. rodzaj dymu z rury 2. Moze byc juz po turbince:(

pawelelek22 08-08-2006 20:29

Mam pewien problem zrobiłem te wycieraczki tzn przeczyścilem tuleje i teraz się wszystko rusza tak jak ma byc jednak prawdopodobnie źle złożylem popychacze po prostu nie zwróciłem uwagi przy rozkręcaniu i teraz nie mogę zlozyć czy ma ktoś zdjęcie calego mechanizmu jak to ma być bardzo bym prośił o pomoc.

rz 08-08-2006 20:43

Cytat:

Napisał pawelelek22
Mam pewien problem zrobiłem te wycieraczki tzn przeczyścilem tuleje i teraz się wszystko rusza tak jak ma byc jednak prawdopodobnie źle złożylem popychacze po prostu nie zwróciłem uwagi przy rozkręcaniu i teraz nie mogę zlozyć czy ma ktoś zdjęcie calego mechanizmu jak to ma być bardzo bym prośił o pomoc.

kurcze tego sie chyba nie da zle zlozyc :) no ale masz tutaj fotki. nie wiem jaki ty tam u siebie masz mechanizm bo ja znalazlem takie o dwa:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

szymar 08-08-2006 20:59

mam pytanko - ile trzeba odkrecic srub zeby wyjac calosc w wersji nr 2?

rz 08-08-2006 21:07

Cytat:

Napisał szymar
mam pytanko - ile trzeba odkrecic srub zeby wyjac calosc w wersji nr 2?

ja mam wlasnie wersje nr2 i z tego co pamietam to trzeba odkrecic 1 srube od mocowania tej oslony miedzy silnikiem a mechanizmem, pozniej kazda z wycieraczek ktora trzyma sie na 1 srubie i jesli mnie pamiec nie myli to caly mechanizm tez trzyma sie na 1 srubie. no i jesli dobrze licze to 4 sruby dziela nas od wyciagniecia mechanizmu na swiatlo dzienne. ja troszke silowalem sie aby go wyjac za pierwszym razem bo ciutke ciasno tam jest ale da rade

pzdr
rz

pawelelek22 08-08-2006 22:31

Zeby odkręcić całośc musisz zdjąć półkę ( to jest 3 śruby chyba 6`) a mechanizm jest zamontowany na 3 śrubach jak się nie mylę 8` oczywiście wersja nr2.

rz 08-08-2006 22:40

pawelelek22 ma racje :) pulka trzyma sie na 3 srubach, pozniej wycieraczki i caly mechanizm na 3 srubach. sorki za blad, dosyc dawno to rozbieralem

pawelelek22 08-08-2006 23:17

mam jeszcze jedną prośbe nie mogę sobie poradzic z ustawieniem popychaczy w stan zerowy założylem caly mechanizm i wlaczylem wycieraczki i popychaja w drugą strone do maski czy jest gdzies tam zaznaczone w ktorym miejscu mam je umiescic.

rz 08-08-2006 23:24

jutro rano jak znajde chwilke czasu to zobacze jak to jest ustawione


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.