Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZY !!! (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=139266)

TOMAS 11-09-2011 20:47

Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach - BEZ KOMENTARZY !!!
 
Założyłem temat i będzie on podwieszony w dziale Kupujemy Auto

Proszę w tym temacie wklejać linki do głoszeń z PL i z zachodu, wrzucajmy tu auta które mają korekty licznika, nieścisłości lub braki w dokumentach

przemoprzem 12-09-2011 07:10

Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości podczas zakupów
 
MONDEO MK3 Kielce

Jedno auto, dwa przebiegi:

http://photos02-bnd.otomoto.pl/photo...20372281_1.jpg

Cena (brutto):
27 900 PLN / 6 467 EUR do negocjacji, ,
Typ: Kombi
Wersja: Mk3
Rok produkcji: 2007
Data rejestracji: 02/2007
Przebieg w km: 95 000 km
Skrzynia biegów: manualna
Moc: 115 KM (85 kW)
Pojemność skokowa:1998 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy (diesel)
Kolor: zielony-metallic
Liczba drzwi: 4/5
Status pojazdu sprowadzonego:sprowadzony / nieopłacony
Kraj pochodzenia: Niemcy
Numer aukcji: C20372281
http://photos02-bnd.otomoto.pl/photo...20372281_1.jpg

oraz

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

5.999 EUR (Brutto)
5.041 EUR (Netto)
19,00% MwSt.
Kombi, Gebrauchtfahrzeug
EZ 02/2007
193.000 km
Diesel
85 kW (116 PS)
Schaltgetriebe

Jak dla mnie to jest to samo auto, można się teraz ostro potargować :) Ciekawe jak tam książka serwisowa . Po VIN wychodzi że auto z DPF.

bartasPL 15-09-2011 19:10

Odp: MK4 prośba o opinie
 
Hej

Oględziny auta trochę sie opóźnily i dopiero dzisiaj udalo sie go obejrzeć.

Niestety sprawa nie wyglada dobrze. Serwis wycenil konieczne naprawy na kwote ok 9000zł. Głównie elementy zawieszenia, wymiana przekładni kierwoniczej, lekki ewycieki oleju + wymiana rozrządu, tarcze hamulcowe, cos tam z fotekem kierowcym i jeszcze kilka innych dupereli.

A teraz nawjażniejsze auto mialo cofniety licznik!!!!!!!!. Beszczelność sprzedawcy sięgneła granic bo zgodzil sie na przegląd auta w tym samym warsztacie gdzie auto bylo serwisowane a tam okazalo sie że w lutym tego roku auto jak bylo na naprawie mialo większy przebieg niż obecnie :shock: Ogólnie obliczyliśmy że zdjęte z licznika zostalo około 20% przebiegu.

Czy w tym kraju juz nie ma uczciwych sprzedawców????

Edit Poprzedni link wygasl wiec o to nowy tak żeby zainteresowani wiedzieli o jakie auto chodzi.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

http://photos03-bnd.otomoto.pl/photo...20638162_1.jpg

mad 18-09-2011 16:05

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Wklejajcie zdjęcia, ogłoszenia z alledrogo wygasną i nawet śladu nie będzie.

a_iverson 19-09-2011 09:29

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
1 załącznik(i)
Tutaj kolejny przekręt:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Auto było najprawdopodobniej po dachowaniu. Na całym aucie masa szpachli, nie malowana była tylko tylna klapa. Na progach i kantach można zauważyć niedoróbki lakiernicze. Ponadto wnętrze jak po zalaniu, no i nie ma xenonów o których gość pisze. Zaślepki spryskiwaczy są naklejone klejem na zderzak, do tego w złym miejscu.
Login sprzedawcy z allegro to: landrover31 facet jest z Ostrów Mazowiecka.
Poniżej fotka mondasa.

Raptile 22-09-2011 14:30

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
1 załącznik(i)
Witam dnia 21.09 oglądałem tego Fokusa
http://otomoto.pl/ford-focus-1-6-kli...C20575680.html

Ogólnie nie polecam tego auta, jak i sprzedawcy( Pan w dresie, strasznie chamski po podziękowaniu za umozliwienie obejrzenia,).

Auto uderzone w prawą strone przód. Brak nadkola, nowa lampa depo. Podczas odpalania cos strzela spod maski.Auto miało prawodopodobnie gaz w tylnym zderzaku jest otwór po wlewie zalepiony naklejką. Podczas jazdy gdy wcisnie sie pedał gazu na maxa auto słabnie obroty spadają( z np 2 tys do 900) i dopiero po chwili auto przyspiesza. Coś stuka w tylnym prawym kole podczas skrętu. Urwane lewe lusterko klejone na poxyline (nie działa sterowanie ). Świeżo podbity przegląd na stacji obok gdzie stoi auto (brak apteczki,trójkąta,gaśnicy , wg nich zawieszenie w idealnym stanie , sprzedawca umozliwia sprawdzenie auta za 30 zl .....)(na statoilu) Samochód cały spolerowany własciciel nawet nie raczył przetrzeć szpar gdzie pozostały reszty pasty polerskiej ( polerka przeprowadzana chyba w szopie strasznie widać ślady)

Przy radiu jest przetarta konsola jak by ktos długie deski przewoził oraz dziura od papierosa na tylnej kanapie. Rdze zjada tylna klapa.tylny Zderzak przerysowany z prawej strony.Przedni zderzak trzyma sie tylko na błotniku i na górnym pasie.

Ogólnie straszna padaka. Nie polecam szkoda na niego czasu.


Pozdrawiam

RafałB 23-09-2011 09:55

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Cytat:

Napisał Raptile (Post 1712295)

Ogólnie straszna padaka. Nie polecam szkoda na niego czasu.


Pozdrawiam

Jaka cena taki towar...czego się spodziewałeś za taką kasę? Igły?

michalzkielc 14-10-2011 12:59

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Cytat:

Napisał RafałB (Post 1712669)
Jaka cena taki towar...czego się spodziewałeś za taką kasę? Igły?

popieram kolegę auto za 6000zł i gaśnicy nie ma łojej 15zł na promocji w tesko sie kupi

tyle lat i myślisz że nie miał dzwona?

są autka po szkodach parkingowych a nie po dzwonie ale kosztują stosunkowo więcej... ale tylko nowsze samochody nie w takim roczniku....


DO reszty kolegów piszących wyżej NIE MA UCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW??? a może nie ma Mądrych Kupujących?

3 letnie auto za 30% ceny z salonu czy to że był malowany przeszkadza w czymś ? inaczej będzie jechał..

inną sprawą jest sprawa licznika ale tu się kłania polska ///
w tamtym roku miałem kangoo kupione w celach prywatnych przebieg 306tys miało owego czasu najwięcej przejechane z samochodów wystawionych na allegro.. był w ogłoszeniu 2 miesiące obejrzeli go wszyscy handlarze z okolicy po tym przyjechał ludek który oglądał go jako 1 i go kupił bo w odniesieniu do innych mających od 80 do 200tys przebiegi.

Tu wychodzi polska mentalność bo miałem fiata 126P i po 80tys to już był jego koniec.

Teraz mamy 2011 dla silników nowej generacji 1 Milion kilometrów to nic wielkiego bez remontów itp...
No ale trzeba wymieniać oleje i inne sprawy co mało kto robi tylko kupuje i jeżdżę dopóki nie stanie

>>>> może ktoś napisze kto wymieniał po zakupie płyn wspomagania hamulcowy olej w skrzyni biegów świece w benzyniaku ...
o dziwo one się zużywają po kliku latach ... i ktoś się później dziwi że coś nawaliło <<<<

stahoo77 19-10-2011 08:47

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Wybrałem się na wycieczkę z Gliwic do Gniezna aby go obejrzeć. Został sprawdzony w Auto-Watin ul. Obornicka 4 w Suchym Lesie koło Poznania. Wszystko w porządku tylko drobny szczegół. Zamiast podawanego przebiegu (który widnieje również na liczniku - 72.000 km) auto ma ponad 180.000 km. Pani, która sprzedawała oczywiście nic nie wiedziała i mówiła, że to nie możliwe. Obiecała zadzwonić jak wyjaśni sprawę ze "swoim stałym dealerem w Niemczech, który nigdy jej nie oszukał". Oczywiście bez odzewu. Zamiast tego ogłoszenie pojawiło się ponownie z ciągle fałszywym stanem licznika.

Uwaga na Autosalon 4you, ul.Leszczyńska 9 62-200 Gniezno!!

Pozdrawiam,

stahoo

MAG 20-10-2011 10:41

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Cytat:

Napisał stahoo77 (Post 1723709)
...
Został sprawdzony w Auto-Watin ul. Obornicka 4 w Suchym Lesie koło Poznania. Wszystko w porządku tylko drobny szczegół. Zamiast podawanego przebiegu (który widnieje również na liczniku - 72.000 km) auto ma ponad 180.000 km. ...

W jaki sposób stwierdzono przekręcenie licznika???
Jestem ciekawy, bo będę chciał zmienić swojego S-Max'a na mocniejszego (2,5T lub ewentualnie 2,2tdci) i chętnie bym się dowiedział jak wykryć taką manipulację, bo jak do tej pory wszędzie gdzie rozmawiałem, mówiono mi, ze nie ma mozliwości sprawdzenia/potwierdzenia prawdziwości przebiegu.

remar 21-10-2011 16:50

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
cóż... z własnych obserwacji i doświadczenia wiem, że Gniezno i Płock to zdecydowanie nie miejsca do zakupu samochodów. Sam teraz szukam następcy mojego obecnego i na auta stamtąd nawet nie zaglądam.

TTT 22-10-2011 20:22

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Pewnie w ten sposób krzywdzisz część sprzedawców, którzy są uczciwi - bo chyba wszyscy sprzedający z Płocka oszustami nie są. Może trzeba tylko wzmóc czujność przy zakupie. Ja np słyszałem o różnych magikach z Drezdenka. Moim zdaniem czy auto jest z Gdańska, czy z Krakowa, to zawsze można trafić na minę...
Ja w 2009 pojechałem oglądać bezwypadkowe, idealne Saxo do Świnoujścia - chwała Bogu że połączyłem sobie ten wyjazd z wypadem weekendowym do Międzyzdrojów, bo tak to chyba bym apopleksji jakiejś dostał - ślepy by zauważył,że auto było potężnie uderzone z przodu i z tyłu, klima nie działała, sprzęgło na ukończeniu, itp itd...

remar 23-10-2011 20:37

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
jak najbardziej masz rację, nigdy nie można generalizować i wierzę, że w Płocku, czy w Kłocku czy w Gnieźnie czy gdziekolwiek indziej jest jakiś uczciwy sprzedawca.
Zjeździłem już trochę Polski w poszukiwaniu samochodów dla siebie i dla innych, trochę znam ten rynek od środka i niestety w te miejsca nie pojadę (no może do prywatnej osoby). Przy dzisiejszym kursie EUR to płakać mi się chce, bo miałem jechać za miedzę po auto :(

mach7 24-10-2011 18:29

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
1 załącznik(i)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

uwaga na ten egzemplarz. samochód ma w rzeczywistości ponad 300 tys km... . w lutym 2007 miał już 230 tys... . no i miał dach robiony, maskę. coś spadło na niego.

colins 04-11-2011 09:32

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
1 załącznik(i)
W poszukiwaniu samochodu dla siebie trafiłem ze 2 dni temu na TEGO Focusa blisko mojej metropolii. Akurat auto było świeżo przywiezione i wyglądało jakby gdzieś w stodole latami stało, z centymetrową warstwą kurzu w środku i ogólnym strasznym zaniedbaniem. Zanim przygłupy z komisu (notabene czystej krwi ruskie) dorwali go w swoje łapy i doprowadzili do stanu z ogłoszenia, to zdążyłem Focusa obejrzeć i miał wtedy przebieg 212 tys.km. Kurde balans, że też takich przekrętów nie ścigają prawnie.:evil:
Swoją drogą wyleczyłem się już prawie z Focusa, bo znaleźć ciekawy egzeplarz graniczy z cudem, a ciekawy i nie zardzewiały, to już chyba łatwiej w lotto trafić.

Federer 27-11-2011 12:27

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Cytat:

Napisał stahoo77 (Post 1723709)
Uwaga na Autosalon 4you, ul.Leszczyńska 9 62-200 Gniezno!!

To dziwne, bo ja mam zupełnie inne odczucia co do tego salonu. Również decydując się na kupno samochodu w Gnieźnie miałem sporo wątpliwości ( wiadomo jaką mają opinie dealerzy z tego miasta), jednak spotkało mnie miłe zaskoczenie. Miła obsługa, auto sprawne w 100 %, do dzisiaj go używam, nie było żadnych problemów. Wyjechałem zadowolony z dokonanej transakcji. Każdemu mogę z czystym sumieniem polecić tego dealera. Pozdrawiam.

takitam 27-11-2011 13:40

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
tak słodzisz że stajesz się niewiarygodny !!!!

logos11 04-12-2011 22:42

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Witam wszystkich fordziarzy!!! :)
Ponieważ moje mondeo, dla mnie, odeszło na wieczny spoczynek po kolizji drogowej więc chciałbym podzielić się z szanownym forum informacją.
Auto zostało przez ubezpieczalnię zlicytowane i sprzedane. Na pewno pojawi się wkrótce w sprzedaży.
Żeby nikt się niepotrzebnie nie naciął, podaję link gdzie można zajrzeć i poczytać: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Nie chciałbym kopiować tematu więc podpinam się pod już otwarty. Jeżeli to niewłaściwe miejsce to proszę admina o przesunięcie, ewentualnie korektę.
Pozdrawiam!!! :)
Logos11

tommpl 30-12-2011 08:43

UWAGA! - Mondeo WFOGXXGBBG8R44678
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

dario6273 30-12-2011 09:15

Odp: UWAGA! - Mondeo WFOGXXGBBG8R44678
 
I to są właśnie okazje których trzeba się wystrzegać według mnie to połowa roczników 2008 ma za niskie przebiegi (szczególnie auta przywiezione z Niemiec);)

RafałB 30-12-2011 09:16

Odp: UWAGA! - Mondeo WFOGXXGBBG8R44678
 
No taki rok z takim przelotem i za taką cene? I sie jeszcze dziwisz że to wałek? :shock:

___file___ 30-12-2011 15:35

Odp: UWAGA! - Mondeo WFOGXXGBBG8R44678
 
to o czym zawsze mówię...
ten i tak nie jest w niskiej cenie. Bo przecież są już za 35 tys z tego roku:p z 'udokumentowanym' 120kkm. Boże, dlaczego Ford nie ma europejskiej bazy i Polakom nie chce się dzwonić do serwisów z pieczątek:?

Ciekawe jak serwisować takie czy podobne auto z cofniętym, skoro np. wymianę rozrządu zleci sie mechanikowi o 50kkm za późno?;)

znaczy nie chce im się dzwonić, bo czasami nie ma do kogo(jak pokazuje przykład pewnego galaxy z tego forum).

A Polacy tylko biadolą: no, fajnie się trzyma jak na ten przebieg, no fajnie jeździ, ale w Gnieźnie/Drezdenku/Płocku stoi taki za tyle i tyle i ma połowę tego przebiegu. Ech, kiedy dożyjemy normalności. Skoro Ford zaleca wymianę rozrządu po 220kkm, to możecie mi wytłumaczyć dlaczego Polacy boją się przebiegu np. 170kkm w 3letnim aucie? przecież producent zaleca 'wymiane rozrzadu' a nie 'wymiane silnika'. Chory troche ten rynek:p

tommpl 02-01-2012 21:38

Odp: UWAGA! - Mondeo WFOGXXGBBG8R44678
 
Cytat:

Napisał tommpl (Post 1758298)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

WF0GXXGBBG8R44678

Połowiczny sukces, Sprzedający po mojej interwencji "przekręcił" licznik z wcześniejszych 118 tys na 167 tys.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

abrus 12-02-2012 10:48

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Ford Focus 2008 2.0 TDCI przekrecony licznik w mijescowosci kampinos.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

toro35 16-02-2012 19:33

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
witam jestem od niedawna na forum ale ten focus [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] wg mnie to ściema - kierownica od nowa obszyta żeby wyglądała na deklarowany przebieg - mam ten sam model i przy kupnie 6 lat temu kierownica wyglądała jak nowa przy przebiegu 200 tys. km; obszycie nowa ,,skórką'' kosztuje ok 100 zł - gra warta świeczki

jbslax 23-02-2012 19:32

Odp: Uwaga na WF0GXXGBBG8B07522
 
Witam,


w Polsce 106 tyś

w Holandii 186 tyś: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam

wojtekn 23-02-2012 22:16

Odp: Uwaga na WF0GXXGBBG8B07522
 
Cytat:

Napisał jbslax (Post 1789171)
Witam,

w Polsce 106 tyś: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

w Holandii 186 tyś: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam

I znów się potwierdza że jak rej. PGN to wałek 8)

wojtekn 10-03-2012 19:35

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
4 załącznik(i)
Znajomy szuką autka i trafił na taką perełkę.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Fotka ta i te na dole ku pamięci bo ogłoszenie kiedyś zniknie. ;)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Auto miało w ogłoszeniu że ma 97 tys. telefonicznie potwierdzone a to nie możliwe bo 11.01.11 miał już 109 tys. Wpis o przebiegu oczywiście zniknął z ogłoszenia. ;)

FrogsterPL 20-03-2012 22:57

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
1 załącznik(i)
Ford Focus Mk1 1.6 16V, znaleziony przez kolegę. Przebieg według opisu to 158 000 km, przebieg widoczny na zdjęciach to 205 739 km. Brak podanego VINu.

Link: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

http://thumbnails74.imagebam.com/180...9180790331.jpg

EDIT:

Opis edytowany, już jest wpisany 205 000 km ^^

aramis35 28-03-2012 18:09

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Witam temat juz tu poruszon byl ,i nie chce tego generalizowac ,ale jatez nie mam ciekawych wspomnien po obejzeniu aut w tamtej okolicy gniezna i wagrowca

tomwis 10-04-2012 09:30

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Siedzialem w tym aucie, na liczniku mial 170 000 a nie jak w ogloszeniu 108 000. Dodatkowo zarysowany przednia lewa strone oraz uszkodzone lusterko. Ale to nic powaznego. W srodku czysto i zadbane.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

http://photos03.otomoto.pl/photos/30...23466042_1.jpg

damianos3 11-04-2012 18:08

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
uwaga na focusa z warszawy. Kilka dni temu chcialem go jechac ogladac. Wlasciciel w miare uczciwie opisal auto cytuje:" Dziekuje za zainteresowanie aukcja. Odpowiadajac na pierwsze pytanie, tak samochod mial kolizje w 2005 roku. Zostal uderzony w tył przez inny pojazd. Zarówno ta jak i wszelkie inne drobne szkody oraz naprawy gwarancyjną powłoki lakierniczej były wykonywane w ASO Ford Auto Plaza i Lipski B.S. Jezeli bedzie pan zainteresowany weryfikacja chętnie z Panem pojadę do serwisu. Ponieważ samochód nie jest zaparkowany pod moim domem tylko w garazu podziemnym w centrum Warszawy nie moge przesłać dodatkowych zdjęć" http://allegro.pl/ford-focus-1-6-x10...262807103.html

dzis znajduje forda http://otomoto.pl/ford-focus-salon-i...C23787650.html i juz jest bezwypadek cena 3,5tys wieksza...

jawor13 14-04-2012 08:23

Odp: Uwaga na WF0GXXGBBG8B07522
 
Dostałem taką treść wiadomości prywatnej bardzo ważny jest temat tej wiadomości:

"Temat: Ford Mondeo PGN 934CY
Witam Serdecznie

Piszę do Pana w imieniu Mojego klienta . Sprawa dotyczy postu dodanego dnia 14-04-2012, 09:23, Na serwisie został zamieszczony link z danymi Pojazdu wraz z Nr tablic Rejestracyjnych bez zgody Właściciela. (PGN 934CY)

Dane pojazdu oraz Nr pojazdu został opublikowany na serwisie bez zgody właściciela. właściciel również nie został o tym fakcie Poinformowany co jest niezgodne z prawem.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Proszę o natychmiastowe usuniecie wszystkich postów odnoszących się do tego pojazdu

Jeżeli post nie zostanie usunięty sprawa zostanie przekazana na Policje.

Informacje o dodaniu danych pojazdu bez zgody właściciela na serwisie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
zostały równiez przekazana do zarządcy strony. Proszę o pilny kontakt w tej sprawie.


E-mail : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
--
Pozdrawiam / Best regards
Arkadiusz Maciejewski"

Więc musiałem zasłonić numery rejestracyjne tego pojazdu poniżej :619::619:
Jakież to paradoks, że przestępcy (ponieważ za oszustwo kręcenia liczników jest kara do 2 lat pozbawienia wolności) straszą Policją. Mają tupet skur...syny.:569:

Ciekawe jaki ma teraz przebieg, gdyż znowu wystawili go na otomoto

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Cytat:

Napisał jbslax (Post 1789171)
Witam,

http://img171.imageshack.us/img171/5584/c22290023.jpg


w Polsce 106 tyś: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

w Holandii 186 tyś: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam

Witam!
Niestety zanim przeczytałem ten post dałem zaliczkę na tego mondeo . Na ile wiarygodny jest ten raport z Holandii?
Umówiłem się na poniedziałek ze sprzedającym w ASO. Podobno książka serwisowa jest i zamierzam zadzwonić do Holandii w celu potwierdzenia serwisowania i przebiegu. Co mi jeszcze radzicie??
Pozdrawiam Jawor13

oliwier280885 15-04-2012 17:41

Witam serdecznie.Powiem Wam tak sami jestescie sobie winni ze auta maja cofane liczniki.Każdy z Was che auto za darmo i przebiegiem do 100tys.Auta z 2007 2008 maja min 200tys .Ja mam Mondeo z 2008 ktore ma 200tys i jest wszystko ok jak kupywalem bylo mniej ale poprosilem sprzedawcę o prawde i powiedział co i jak , ale wiekszoości z Was mowiac prawde nikt by juz nie kupil!!!!!!!!!!!!AUTA W TYCH CZASACH ROBIA 400-500TYS I JEST OK ALE AUTO JEST JAK CZŁOWIEK JAK JEST GŁODNE TRZEBA DAĆ JEŚĆ!!!!!!!!!!!!!OCZERNIACIE KOMISY ITP ALE WY TEMU JESTESCIE WINNI!!!!!!!!!!!!!!!!DZIWIE SIE ZE TAK DODAJECIE LINKI FOTKI ZA TO JEST SPRAWA W SĄDZIE !!AUTA PODOBAJA SIE WAM NP DAJECIE ZALICZKI KUPUJECIE A POTEM MACIE PROBLEM BO KOTOS DAL JAKIS WPIS!!!ZNAM KILKA OSOB CO ZŁOŚLIWIE OPISUJE DANY KOMIS .....KONKURENCJA MACIE SERWISY ITP TU SZUKAC PRAWDY A NIE FORA...WASZA SPRAWA!!!!UDANYCH ZAKUPÓW !!

Cytat:

Napisał jawor13 (Post 1814741)
Witam!
Niestety zanim przeczytałem ten post dałem zaliczkę na tego mondeo . Na ile wiarygodny jest ten raport z Holandii?
Umówiłem się na poniedziałek ze sprzedającym w ASO. Podobno książka serwisowa jest i zamierzam zadzwonić do Holandii w celu potwierdzenia serwisowania i przebiegu. Co mi jeszcze radzicie??
Pozdrawiam Jawor13

Chcesz to wysle Tobie z 10 takich raportów....

corneliusab 15-04-2012 17:53

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] a Ty kto:?: Handlarz z Gniezna czy innej wiochy:?: Ledwo sie zarejestrowal i juz tu trafil ciekawa sprawa, poza tym krzyczy na potege i oczernia innych. Jak jezdze z DE do PL to im blizej granicy tym wiecej lawet z "perelkami" na pokladzie az zal ............. sciska, w PL w zyciu bym samochodu nie kupil, a i w DE trzeba uwazac gdzie i od kogo sie kupuje.

Pozdrawiam

oliwier280885 15-04-2012 18:16

Re: Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Jestem z Krakowa zal czytac te wpisy twierdzisz ze w Polsce bys niekupił w Niemczech tez nie sam wiesz ze tak naprawde to w Naszym kraju jest lepiej niz w Niemczech jak chodzi o auta a tak serio to perełki w salonach są ...

REUS 15-04-2012 18:23

http://otomoto.pl/ford-s-max-2-0tdci...C21158347.html

Ten co wkleiłem powyżej ma czystą książkę serwisową :)
Jego WIN:
Wf0sxxgbws7c12880
Gościu mówi że nie może udokumentować przebiegu tylko podaje VIN zainteresowanym i tyle, a w ogłoszeniu jest że może. Pozdrawiam.

FrogsterPL 15-04-2012 18:56

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Cytat:

Napisał oliwier280885 (Post 1815490)
Witam serdecznie.Powiem Wam tak sami jestescie sobie winni ze auta maja cofane liczniki.Każdy z Was che auto za darmo i przebiegiem do 100tys.Auta z 2007 2008 maja min 200tys .Ja mam Mondeo z 2008 ktore ma 200tys i jest wszystko ok jak kupywalem bylo mniej ale poprosilem sprzedawcę o prawde i powiedział co i jak , ale wiekszoości z Was mowiac prawde nikt by juz nie kupil!!!!!!!!!!!!AUTA W TYCH CZASACH ROBIA 400-500TYS I JEST OK ALE AUTO JEST JAK CZŁOWIEK JAK JEST GŁODNE TRZEBA DAĆ JEŚĆ!!!!!!!!!!!!!OCZERNIACIE KOMISY ITP ALE WY TEMU JESTESCIE WINNI!!!!!!!!!!!!!!!!DZIWIE SIE ZE TAK DODAJECIE LINKI FOTKI ZA TO JEST SPRAWA W SĄDZIE !!AUTA PODOBAJA SIE WAM NP DAJECIE ZALICZKI KUPUJECIE A POTEM MACIE PROBLEM BO KOTOS DAL JAKIS WPIS!!!ZNAM KILKA OSOB CO ZŁOŚLIWIE OPISUJE DANY KOMIS .....KONKURENCJA MACIE SERWISY ITP TU SZUKAC PRAWDY A NIE FORA...WASZA SPRAWA!!!!UDANYCH ZAKUPÓW !!

Sprawa w sądzie za to że wklejamy linki? Człowieku, zastanów się co piszesz. Sprawa w sądzie to może być za to, że ktoś skręca licznik i nie poinformuje o tym kupującego - tym bardziej, że komisy jako "profesjonaliści", w odróżnieniu od osób indywidualnych, odpowiadają za to co sprzedają. W takim razie pozwij też do sądu różne pisma motoryzacyjne, jak choćby "Auto Świat" czy "Motor", które też opisują czasem auta spreparowane do sprzedaży i podają ich lokalizację. Świetny przykład jest w aktualnym numerze "AŚ Poradnik" - Renault Laguna II po nieudolnej przekładce kierownicy (była wyprodukowana jako "anglik").

login 18-04-2012 13:59

Odp: Samochody z korygowanymi licznikami / nieścisłości w dokumentach
 
Cała prawda o korektach w Polsce liczników zachęcam do oglądania [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TOMAS 19-04-2012 18:50

Odp: Uwaga na WF0GXXGBBG8B07522
 
Cytat:

Napisał jawor13 (Post 1814741)
Witam!
Niestety zanim przeczytałem ten post dałem zaliczkę na tego mondeo . Na ile wiarygodny jest ten raport z Holandii?
Umówiłem się na poniedziałek ze sprzedającym w ASO. Podobno książka serwisowa jest i zamierzam zadzwonić do Holandii w celu potwierdzenia serwisowania i przebiegu. Co mi jeszcze radzicie??
Pozdrawiam Jawor13

Kolego i jak twój zakup bo widzę, że auto dalej jest na necie a ma zasłonięte tablice i nie jest już podany przebieg??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.