Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] domontowanie tempomatu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=103819)

kasztan 21-11-2012 21:45

Odp: domontowanie tempomatu
 
Ciekawa tez cena. Czy przepisy dopuszczaja takie (lub inne) przerobki kierownicy?

kopydleusz 22-11-2012 06:56

Odp: domontowanie tempomatu
 
Cytat:

Napisał kasztan1 (Post 1909144)
Czy przepisy dopuszczaja takie (lub inne) przerobki kierownicy?

Czemu miałyby niedopuszczać? Jeśli tylko włożysz normalną poduszkę (nie taką zaszytą jak na zdjęciu), to powinno byc OK. Możesz przecież zmieniać kierownicę na różne modele sportowe.

petrus1 22-11-2012 07:44

Odp: domontowanie tempomatu
 
Cytat:

Napisał TOMGOL (Post 1909131)
Ciekawa kierownica

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Aby temat wrócił na właściwe tory :wink: i pasował pod :domontowanie tempomatu ;), dodam, że należałoby przerobić chromowane osłony przycisków aby można było użytkować je z innymi klawiszami - np.: ze sterowniem tempomatu.

robi333 25-11-2012 14:22

Odp: domontowanie tempomatu
 
Witam. Chcę się dostać do przycisków od tempomatu bo raz działają a raz nie. Czy może ktoś napisać jak zdjąć obudowę stacyjki tak aby nic nie połamać? Odkręciłem jednego torxa i śrubę ale dalej nic nie schodzi.

szejk78 25-11-2012 14:47

Odp: domontowanie tempomatu
 
i klakson musi być

petrus1 25-11-2012 15:15

Odp: domontowanie tempomatu
 
Cytat:

Napisał robi333 (Post 1910728)
Witam. Chcę się dostać do przycisków od tempomatu bo raz działają a raz nie. Czy może ktoś napisać jak zdjąć obudowę stacyjki tak aby nic nie połamać? Odkręciłem jednego torxa i śrubę ale dalej nic nie schodzi.

Tu jest co nieco: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jak będziesz mieć wątpliwości pisz na PW

alosza000 28-11-2012 05:47

Re: domontowanie tempomatu
 
Witam mam mondeo z silnikiem 1.8 tcdi z maja 2009r i chciałbym zamontować tempomat i czy da się w tym modelu zamontować ? jesli tak to co zrobić i jakie będął koszty.

jvc 28-11-2012 06:31

Odp: domontowanie tempomatu
 
Przeczytaj przynajmniej kilka stron tematu to się dowiesz, a co do drugiego pytania to nie ten temat

kopydleusz 28-11-2012 07:02

Odp: domontowanie tempomatu
 
Co do ceny montażu tempomatu: zależy, za ile kupisz przyciski (lub całą kierownicę), czy będziesz montował sam, no i gdzie go aktywujesz. :)

alosza000 28-11-2012 10:34

Re: domontowanie tempomatu
 
mieszkam niedaleko lublina ceny widziałem na allegro kierownic ale czy jest instalacjia pod te przyciski czy same też można zamontować?a aktywować niewiem gdzie można jak by ktoś mi wytłumaczył co i jak fajnie by było.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.