Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Zakup Galaxy- porada (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80247)

RafałB 08-10-2009 11:30

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
No to ładnie trafiłeś,ale szukałeś go tam na miejscu jakoś z ogłoszeń czy jeszcze w PL go jakoś namierzyłeś?

Jarek G. 08-10-2009 17:25

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
Nic z Polski ani od handlarza. Pojechałem na tydzień. Szukałem w gazetach. I nic. Dopiero w sobotnim wydaniu Koelnische Zeitung (wyrwałem je w piątek wieczorem pod redakcją jak zaczęli rozwozić - więc byłem prawie pierwszy) znalazłem. Z setek aut do sprzedania był tylko JEDEN !! Galaxy MkII. Właśnie w Bonn. Szybki telefon, w sobotę obejrzałem, zostawiłem zaliczkę i w poniedziałek pojechaliśmy do ratusza wyrejestrować i kupić tablice wywozowe. Taka mała historia.
Pozdro :one:

amocox 08-10-2009 17:27

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
Cytat:

Napisał Jarek G. (Post 1260725)
Nic z Polski ani od handlarza. Pojechałem na tydzień. Szukałem w gazetach. I nic. Dopiero w sobotnim wydaniu Koelnische Zeitung (wyrwałem je w piątek wieczorem pod redakcją jak zaczęli rozwozić - więc byłem prawie pierwszy) znalazłem. Z setek aut do sprzedania był tylko JEDEN !! Galaxy MkII. Właśnie w Bonn. Szybki telefon, w sobotę obejrzałem, zostawiłem zaliczkę i w poniedziałek pojechaliśmy do ratusza wyrejestrować i kupić tablice wywozowe. Taka mała historia.
Pozdro :one:



Popieram. Nic z Polski. Jechać osobiście i kupić. Tak zrobiłem i ja....w sierpniu tego roku. Zresztą któryś raz z rzędu. :one:

RafałB 09-10-2009 09:47

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
Taaa ja tez popieram tylko trzeba język dobrze znać i najlepiej jechać z kimś (np mechanik) lub ktoś kto zna niemiecki no i obie osoby muszą na tydzien oderwać sie z PL a nie każdy ma czas,dla mnie 1 dzien to dużo...

Jarek G. 09-10-2009 10:45

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
Cytat:

Napisał RafałB (Post 1261108)
na tydzien oderwać sie z PL a nie każdy ma czas,dla mnie 1 dzien to dużo...

Zgadza się, ale to nie jest kostka masła, którą kupujesz w najbliższym sklepie. Jest to duży wydatek, który wymaga trochę poświęcenia i zaangażowania czasu - a napewno będzie się opłacało.
Pozdro :one:

RafałB 09-10-2009 10:52

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
Potwierdzam,jak sie znajdzie czas to warto jechac,ale...jak chcesz w kredycie/leasingu bo np nie masz lub nie chcesz zamrażać gotówki,to wtedy jak to załatwisz w Reichu?;)

bart07 09-10-2009 11:31

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
Ja zaufałem handlarzowi.
1. Poprosiłem aby mi pokazał na placu samochody z tego rocznika w stanie jaki chciał sprowadzić,
2. Nie płaciłem zaliczki,
3. Przed zakupem pojechaliśmy na przegląd do warsztatu wybranego przeze mnie.

I zakup z komisu PL który ściągał auto.

Gość był pewny auta, potwierdziło się co mówił, dostałem co chciałem. Jestem zadowolony. Zapłaciłem tyle ile było warte, nie wierzę w super okazje.

Bart

RafałB 09-10-2009 11:53

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
zaliczki i "okazje" to inny temat,wiadomo dla kogo...szkoda słów o tych którzy na nie idą.

Jarek G. 09-10-2009 19:03

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
Mój raczej nie był okazją - w grudniu 2007 zapłaciłem 9.500 Eur - ale przynajmniej jest pewny.
Pozdro :one:

fred1974 09-10-2009 20:09

Odp: zakpu Galaxy- porada
 
koledzy i już na zachodzie nauczyli się przekręcać liczniki przed sprzedażą bo wiedzą że na to my więcej uwagi zwracamy jak na stan techniczny a jeszcze co ciekawe to że ściągają auta pobite do Polski a zrobione ciągną na zachód niby baz wypadkowe i tam sprzedają w komisach


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.