Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=157426)

danielr 11-05-2012 23:37

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Zastanawiam się skąd to się bierze .. kupię zwykłego forda ale założę ledy z przodu i bedę trochę udawał audi... a jak już kupię słabszego forda to chociaż założę podwójny wydech i poudaję mocniejszego. To załóż jeden z drugim jeszcze drzwi podnoszone do góry to będziesz lambo, a wkrótce zaczniesz się szukać na wiejskituning.com ... sorry ale nie mogłem się powstrzymać ;) Technicznie spytam - co wam daje podwójny wydech w rzędowej 4-ce ?

medyk88 12-05-2012 19:45

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
ciekawe czy ma to jakieś przełożenie na moc oraz na prace silnika na biegu jałowym

adam131 13-05-2012 22:54

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Cytat:

Napisał danielr (Post 1826982)
Zastanawiam się skąd to się bierze ..

Jak to skąd? Ghia będę miał, albo nawet Ghia X:wink:Tylko trzeba jeszcze herb dokleic;).
A tak poważnie to Tomgol świetną robotę robisz, Mondek ładny ma byc i basta. I użyteczny. A światełka do jazdy dziennej też sobie założę:)

danielr 13-05-2012 23:09

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
;) podwójny wydech = +10 do lansu jednym słowem

luqe 20-01-2013 20:36

Re: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
witam
temat troche przycichl, a ze nie znalazlem nic podobnego na forum, to pozwole sobie zapytac tu. troche nawiazujac do tematu, ale chodzi mi o 2.0 durateca. czy kto moze montowal do tego podwojny wydech? da sie to zrobic bez rzezbienia? czy taki od 2.5 bedzie pasowal?

truszczu 12-04-2015 21:13

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Odkopię trochę ten temat by nie zakładać nowego.
Podwójny tłumik od benzyny 2.0 czy 2.5 powinien pasować do 2.0 tdci (przynajmniej wygląda bardzooo podobnie). Tylko czy średnice rur są takie same ? I czy w końcowym tłumiku nie ma większych różnic ?

marco102 11-06-2015 08:52

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Pytanie, czy podwójny wydech z Mondka 2.3 pb po lifcie pasuje do benzyny przed liftem? Z tego co widzę, to tłumiki końcowe są inne i te wygięcie "U"między tłumikami środkowym i końcowymi ma trochę inny kształt. Ktoś robił takiego moda?

marco102 15-06-2015 18:39

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Ponawiam pytanie.

ccLot 15-06-2015 18:59

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Cytat:

Napisał marco102 (Post 2414146)
Pytanie, czy podwójny wydech z Mondka 2.3 pb po lifcie pasuje do benzyny przed liftem?

Czy aby 2,3 miało podwójny wydech i czy aby występowało w polifcie?

marco102 15-06-2015 19:07

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Nie wiem czemu, ale coś mi się ubzdurało z tym poliftem:roll: Chodzi mi dokładnie o ten układ z aukcji:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Pytanie, czy to będzie pasować. Byłem dzisiaj na wycenie i policzyli mi ok 500zł za robotę + 300zł za tłumik i końcówki. Dlatego ciekawi mnie ten układ z Allegro ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.