Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|kujawsko-pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=87160)

zawisza 30-09-2010 10:32

czy ktos moze polecic mi dobry warsztat no i nie za drogi

chyba ze wiecie co zrobic jak szaleja wszystkie zegary,wskazówki skaczą raz na zero a raz na maxa

uro2 30-09-2010 15:56

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Cytat:

Napisał zawisza (Post 1515273)
jak szaleja wszystkie zegary

Posprawdzaj połączenia masowe aku z budą i z silnikiem oraz stan naładowania aku.

Fordon 02-10-2010 15:00

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Masa glownie montowane przy podstawie akumulatora i rozwidleniu na wnetrze i osprzet, lub ako juz strasznie wymeczone zyciem... Miernik w lapke i do boju, sprawdz przejscia oraz napiecie na aku.
W razie potrzeby moge ci podlaczyc auto pod Mutliiaga i bedzie wszystko wiadomo.

Kubuch 07-10-2010 10:44

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Cytat:

Napisał zawisza (Post 1515273)
chyba ze wiecie co zrobic jak szaleja wszystkie zegary,wskazówki skaczą raz na zero a raz na maxa

Jeżeli przy odpalaniu tak się dzieje to wymień akumulator. Jeżeli w trakcie jazdy to czeka Cię wymiana zegarów.

Tomas-z 08-11-2010 20:22

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Witam wszystkich zgromadzonych a zwłaszcza Bydgoszczan :D
Czy ktoś może mi polecić dobrego mechanika dla mojego staruszka?
Niestety , dawny dobry mechanik ostatnio się popsuł. I bierze kasę a poprawy nie widać :( , szukam dobrego mechanika - w cenie przystępnej dla niedużo zarabiającego 19 latka :D
Ktoś miał styczność z Gackowskim , na Grunwaldzkiej visavis stacji Shella ?
Pozdrówka :)

tkjpp 08-01-2011 23:00

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
jeśli mogę 3 grosze wcisnąć. Ostatnio wymieniałem filtr oleju i olej (olej kupiłem w necie)w bolidzie. Więc miałem opcję:
1 pan Zenek, który zrobi mi to za 35zł(ale stoję u marznę na dworze)
2 np Car-man cena ok 40zł(już cieplej bonie marznę)
3 Aso u Bieranowskiego
Wybrałem opcję 3 bo: oryginalny filtr kosztował tyle samo co w necie + przesyłka a wymiana oleju 51zł. A gratis to umycie samochodu na myjce. Więc moim skromnym zdaniem powiem, że jestem zadowolony bo za 51zł ni marzłem i jeszcze umyli mi samochód:P. Więc cena dobra. No i samopoczucie bezcenne:P.
Co do naprawy jakiś podzespołów to opisze, że ceny zabójcze (przynajmniej jak dla mnie):shock: ale o co się nie spytałem to od razu powiedziano mi ile kosztuję dana część i ile wyniesie jej wymiana:diabel2:
Nawiązuję tu do pytań w innych warsztatach co do ceny naprawy oraz części. Więc takie warsztaty jak Car-man powinien wiedzieć w 99% ile to kosztuje, a "pan Zenek" mający warsztat powinien też się określić w 99% ile dana naprawa kosztuję a cenę części można znaleźć na necie i już jesteśmy w domu wiedząc ile nas to kosztuję.
Przepraszam, że tyle napisałem ale czułem, iż muszę to z siebie wyrzucić:D:D
pozdrawiam.

uro2 14-01-2011 16:48

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Cytat:

Napisał tkjpp (Post 1573162)
Więc cena dobra. No i samopoczucie bezcenne

A że tak zapytam: widziałeś jak grzebali ci przy aucie? Jak nie, to nie wiesz czy ci przy okazji czegoś nie popsuli żebyś szybko wrócił :619:.Niestety były już takie przypadki, że po naprawie jakiejś pierdoły w ASO trzeba było szybko wrócić na coś poważnego.

Fordon 17-01-2011 22:21

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
uro2- wiesz... kazdy robi to co lubi... :) ja tam wole zeby przy drobnych naprawach klient widzial co trzeba robic, skad cena za dana rzecz itd... a kazda czesc czeka do wzgladu.
Tak naprawde zaden problem zrobic auto i delikatnie wspomodz jego kolejna awarie.... Ostatnio byla u mnie taka Pani, ktora zlecia: zmine kpl rozrzadu, paska klinowego, oleju i filtra... zaplacila za czesci i usluge 200zl :D hehehe i dzwoni do mnie w/w pani (znajoma ktorej wydawalo sie ze ma dobrego mechanika) i pyta ile kosztuje rozrzad oraz w/w czesci + robocizna... no roznica wyszla "spora", ale sama stwierdzila ze nie poprosila o stare czesci ktore zostaly zmienione bo chce je zobaczyc... a Pani zna sie na tych tematach jednak na cenach czesci nie...

Franuśś 18-01-2011 16:18

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Fordon Ile bierzecie za hamownie ?

Fordon 18-01-2011 18:29

Odp: Dobry warsztat naprawiajacy fordy w Bydgoszczy?
 
Zaleznie czy to FWD, RWD albo AWD... i pytanie czy chcesz pomiar w bdg czy w inowroclawiu :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.