Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Wentylowane fotele dołożenie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314054)

wasi69 22-08-2023 08:51

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
No nie są to moje kolory tapicerki i deski rozdzielczej ;) Może kiedyś się zdecyduje na wymianę, ale bardziej mi szkoda obecnej tapicerki bo jest w świetnym stanie. Może wybór padnie na wersje z vignale z masazami ;)

tedi_k 22-08-2023 09:52

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
Cytat:

Napisał wasi69 (Post 3467662)
No nie są to moje kolory tapicerki i deski rozdzielczej ;) ...

Auto kupiła kobieta i "oczy jej raczej błyszczały" na widok...:P

Ciemna skóra z chłodzeniem i grzaniem nie jest jakąś szczególną rzadkością... Nie widzę większego wyzwania w takiej przekładce... Poza ilością pracy oczywiście...

wasi69 22-08-2023 09:59

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
Sama przekładka nie stanowi problemu chyba mnie już Pan zna na tyle ;) Wolałbym bardziej jak już ma do czegoś dojść to zobaczyć osobiście stan foteli na które bym się decydował ;)

A jak żona zadowolona to i mąż szczęśliwy i ma spokój ;P

MaXyM 22-08-2023 10:58

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
SKoda tylko, ze te fotele nie chlodza plecow. Ja to czuje tylko na 4 literach. Moja zona na fotelu pasazera podobnie. No i mam wrazenie ze na pierwszym stopniu chlodzi juz dostatecznie, nawet za bardzo. Stopnie 2 i 3 znowu tak bardzo sie nie roznia od 1

wasi69 22-08-2023 11:20

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
EEE... to kicha ;P to chyba nie chce mi się nawet kombinować dzięki @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] za rozwianie moich wątpliwości xP Pewnie ten masaż to też lipa ;)

MaXyM 22-08-2023 12:26

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
Zależy czego oczekujesz. Pięknej, półnagiej Tajki nie zastąpi.
To działa na zasadzie wykorzystania elementów fotela, które normalnie sluża do jego profilowania. Czujesz jak sie przesuwaja "wałeczki" pod tylkiem czy na plecach. Oczywiście lewa i prawa strona niezależnie. Przyjemna rzecz ale za pól roku posiadania auta użylem może 4 razy.

A to chłodzenie też fajne. Ale myślałem że będę częściej korzystał. No i że będzie bardziej bezobsługowe. A tu po 10min muszę wyłączać bo dupa zmarznie.
No ale ja jestem dinozaur, nie przyzwyczaiłem się jeszcze do takich "nowinek".

wasi69 22-08-2023 12:56

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

to jest z Edga.. ciekawe czy podejdzie do Mondka do moich foteli.

ok. Doczytałem w innym temacie "fotele vignale - czy warto", że lepiej wymienić całe fotele niż bawić się w samoróbkę wentylacji - chodzi o to, że grzanie jest zupełnie inne - w zwyklych mata, a w wentylowanych za grzanie odpowiada to ogniwo.

Dzięki @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :) znalazłem odpowiedzi sprzed 2 lat :)

tedi_k 22-08-2023 22:16

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
Cytat:

Napisał wasi69 (Post 3467694)
... znalazłem odpowiedzi sprzed 2 lat :)

Napisałem to powyżej w pierwszym komentarzu do Waści pomysłów... Nie trzeba było aż tyle w tył się oglądać...

wasi69 22-08-2023 22:28

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
Oczywiście @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ;) chciałem mieć pełny obraz sytuacji.. no cóż pozostaje mi odrobić się trochę z pieniążków i uzbierać na jakiś fajny komplet. Szukałem schematów pod te fotele z vignale z wentylacją i masażem ale niestety poległem. Może ktoś ma dostęp :)

Pozdrawiam

tedi_k 23-08-2023 10:24

Odp: Wentylowane fotele dołożenie
 
Cytat:

Napisał wasi69 (Post 3467748)
...Może ktoś ma dostęp :)
...

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

A przy okazji też pamięć foteli...
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.