Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Zamiennik radia "dużego", tesla style (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=255772)

Adam_Zd 08-08-2018 22:36

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
Tak dla odświeżenia tematu: kupił sobie ktoś takie radio (Tesla style)?
Jeżeli tak to jak wrażenia?



Sent from my SM-G900FD using Tapatalk

leszek 09-08-2018 21:02

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
kolega twierdzi tanie i spoko rozwiązanie
Chińczycy wiedzą co robią kiedyś zaleją nas:(

rychu.zychu 28-09-2018 00:02

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ceny już od 220 USD + PRZESYŁKA OD 69 USD

slazdu 02-10-2018 06:53

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
Witam
Przyznać muszę że mnie też zainteresowało to rozwiązanie. Cena może być równie kusząca, ale jak człowiek zacznie wnikac w szczegóły, to znajduje też opinie. Przeczytałem czyjąś opinię widoczną w poprzednim linku. Po google tłumaczeniu widzimy takie coś.
"Zły produkt z mojego punktu widzenia. Wiele rzeczy jest w języku chińskim, nawet jeśli zmieniłem język na angielski, klimatyzacja ma jakiś tekst w języku chińskim, nie można zmienić domyślnej aplikacji navi, nie znaleziono żadnego lustra telefonu. Ma aux, ale nie ma ikony dla niego . Radio zwalnia się, gdy inna aplikacja odtwarza jakiś dźwięk. Jednostka zamarzła w przeglądarce, musiała ją zresetować. Miał zerwać kilka kawałków kreski, aby urządzenie pasowało do siebie. Kontrola klimatu jest irytujące przyciski są bardzo małe i nie można ich zobaczyć w słońcu. Nie wspominając o oprogramowanie jest bardzo restrykcyjne, nie można zmienić miasta na ekranie głównym, zegar nie dostanie poprawną datę, to jest o jedną godzinę mniej, wiele podstawowych funkcji androida usunięte."
:( chyba na razie sobie odpuszczę...
Pozdr.
slazdu

Bysiu35 02-10-2018 07:06

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
Już widząc jakie to "radio" ma parametry to bym go nie wziął ani za darmo!
Poco mi taki bajer czy szpan dla oka a dla mojego użytkowania tylko nerwy.
Nie od dziś wiadomo że to co będzie cieszyło i dawało przyjemność z użytkowania będzie i kosztowało. No ale zazwyczaj jest tak że człowiek musi sie przekonać żeby cos zrozumieć.

tate00 02-10-2018 14:36

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
Cytat:

Napisał slazdu (Post 3036652)
Witam
Przyznać muszę że mnie też zainteresowało to rozwiązanie. Cena może być równie kusząca, ale jak człowiek zacznie wnikac w szczegóły, to znajduje też opinie. Przeczytałem czyjąś opinię widoczną w poprzednim linku. Po google tłumaczeniu widzimy takie coś.
"Zły produkt z mojego punktu widzenia. Wiele rzeczy jest w języku chińskim, nawet jeśli zmieniłem język na angielski, klimatyzacja ma jakiś tekst w języku chińskim, nie można zmienić domyślnej aplikacji navi, nie znaleziono żadnego lustra telefonu. Ma aux, ale nie ma ikony dla niego . Radio zwalnia się, gdy inna aplikacja odtwarza jakiś dźwięk. Jednostka zamarzła w przeglądarce, musiała ją zresetować. Miał zerwać kilka kawałków kreski, aby urządzenie pasowało do siebie. Kontrola klimatu jest irytujące przyciski są bardzo małe i nie można ich zobaczyć w słońcu. Nie wspominając o oprogramowanie jest bardzo restrykcyjne, nie można zmienić miasta na ekranie głównym, zegar nie dostanie poprawną datę, to jest o jedną godzinę mniej, wiele podstawowych funkcji androida usunięte."
:( chyba na razie sobie odpuszczę...
Pozdr.
slazdu

Zapomniałeś wkleić dalszy ciąg opinii,
wyjaśnienie chińczyka oraz odpowiedź kupca.

slazdu 02-10-2018 19:07

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
Czy zapomniałem, czy wyraziłem tylko swoją opinię... Jak myślisz ?
Pozdr.

tate00 03-10-2018 09:11

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
Jaką opinię? Zacytowaleś nie pełny post.

rychu.zychu 22-11-2018 22:25

Odp: Zamiennik radia "dużego", tesla style
 
Małe chińskie rączki deczko zmieniły wygląd stacji:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

gaco12 27-05-2019 20:02

Wymiana radia Sony na Blaupunkt NX
 
Witajcie,
Chciałbym wymienic radio sony na oryginalna nawigacje NX.
Mam auto przed liftu i jak bym chciał włozyc navi z poliftu jakby to wygladało i czy trzeba by przerabiac ?
Bo wiem ze wymiana navi na przed liftu to tylko plug and play
prosze o pomoc


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.