Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Składane lusterka przy ryglowaniu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=153452)

kiedrus 16-03-2012 10:30

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Cytat:

Napisał RECONDO (Post 1800656)
autorem jest eng

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Mam u siebie zrobione według tego opisu. Rzeczywiście w zimie jest problem z zamarzaniem.

radekg32 16-03-2012 10:33

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Przeczytalem caly artykul,cale kilkanascie stron,opis super itp ale.......No wlasnie ja nie mam modulu,wiec nawet one sie u mnie nie skladaja przyciskiem w srodku w pozycji "neutral".Jak dla nie za duzy koszt inwestycji malo proporcjonalny do uzytku codzenego,to tylko takie moje zdanie.....:)

RECONDO 16-03-2012 10:35

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
W moim przypadku zamarzało lusterko tylko pierwszej zimy po zalożeniu, nawet miniona z mrozami -30 nie "dała rady" lustrom..... zresztą mało kto w to wierzy jak mówię, ale co tam, widziałem = wiem.

Czy inwetsycja jest warta wydanych $.... co kto lubi. Przede wszystkim zalezy to od ceny zakupu części = lusterek, oraz innych dodatków, moim zdaniem składane lustra są np. dobrym info że auto jest zamknięte, niestety tutaj pojawia się wada systemu = kto ma ten wie.

kiedrus 16-03-2012 10:46

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
U mnie koszt był praktycznie zerowy bo składane lustra miałem fabrycznie, a co do zamarzania to mówiłem o sytuacji gdy auto stoi pod chmurką i wystąpi oblodzenie...w garażu nie ma problemu bez względu na temperaturę.

RECONDO 16-03-2012 10:48

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Moje auto stoi od 6 lat pod chmurką....

benek 20-03-2012 10:32

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Witam sprawa jest prosta do zmontowania, ale trzeba się zastanowić czy chcemy wydawać na to kasę. Do aut przed liftem najlepiej wymieniać całe wiązki w drzwiach kierowcy i pasażera od wersji po liftowej. POlifty mają wiązki przystosowane do tego. Druga sprawa to czy w aucie jest instalacja, można to sprawdzić wyciągając schowek pasażera i powinno być brązowe gniazdo na przekaźnik od luster pod bezpiecznikami, jak nie ma to lipa i trzeba dorabiać a to już proste nie będzie ale możliwe. Do kupienia są lustra przekaźnik i pokrętło do regulacji luster. Wymieniamy instalacje w drzwiach wciskamy przekaźnik wymieniamy pokrętło do regulacji i lustra i cieszymy się że mamy składane lustra. Składanie z pilota to już wtedy pikuś, opis jest na forum. Ja kupiłem lustra bez dolnej lampki za 100 zł z pokrętłem i przekaźnikiem plus chyba 50 zł za wiązki do drzwi, ale jeszcze z rok temu to za jedno lustro chcieli po 400 zł . Więc za te pieniądze to założyłem ale jak bym miał wydać 500 zł na to, to chyba bym podziękował. pozdrawiam.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.