Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=254874)

SrebnaStrzała 07-05-2018 20:56

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Wszystko ok tylko dziwnie się te dolne łezki zachowują jak wyłączyłeś mgłe.Czemu tak?

steell 07-05-2018 21:02

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Niestety tak to ma, chyba przekaźnik na jednym wejściu tak reaguje. Są trzy wejścia 50% i tam podłączyłem światła obrysowe, słabo widać niestety różnicę na tym filmie. Jedno na 100% mocy bez tego efektu, przechodzą płynnie na słabsze świecenie tam podłączyłem stop. I jedno na 100 procent z takim efektem, prawdopodobnie to przewidzieli mali żółci inżynierowie jako kierunkowskazy w hameryce /czerwone o zgrozo :) / tam podłączyłem przeciwmgielne dodatkowe, w końcu za często sie ich nie używa i nie włącza i wyłącza co chwilę. Zawsze można odpiąć i zostaną tylko obrysowe i stop działające normalnie.

zenq 08-05-2018 06:56

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Cytat:

Napisał steell (Post 2975775)
Jest jeszcze "Bambi mode" kojarzy się z czerwonym "piłeczkowym" nosem )

Hehe, bambi pozwala uzywac jednoczesnie dlugich i przeciwmgielnych.

steell 08-05-2018 07:16

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Logicznie nie przydatne. W mgle włączenie drogowych spowoduje białą nie przejrzystą ścianę tuż przed maską, czyli tylko lans.

zenq 08-05-2018 19:19

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Chyba, ze uzywasz przeciwmgielnych jako doswietlanie zakretow na kretej, gorskiej drodze :p ale to chyba abstrakcja.

Swoja droga, bo nie mam przeciwmgielnych, jak to dziala, wlaczasz dlugie i gasna przeciwmgielne czy nie pozwala wlaczyc?
W fiacie mialem tak, ze przy przeciwmgielnych i wrzuceniu dlugich gasly mijania, bez przeciwmgielnych mijania swiecily z dlugimi.

steell 20-05-2018 11:05

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Nie sprawdzałem, natomiast jeżeli są włączone mijania to przeciwmgielne na doświetlanie zakrętów uruchamiają się same przy skręcie kierownicy. Nie trzeba włączać przeciwmgielnych. Jak nie zapomnę to sprawdzę jak to działa na drogowych.

komarkutno 20-05-2018 15:08

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Tryb Bambi pozwala na włączenie przeciwmgielnych jak jedziesz na długich, bez bambi nie włączysz przeciwmgielnych razem z długimi , gdy jedziesz na mijania i przeciwmgielnych to po przełączeniu na długie przeciwmgielne zgasną a przy Bambi nie zgasną.

steell 12-06-2018 11:37

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Jasne, ale to raczej mało przydatne


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.