Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Jak wyłączyć airbag pasażera (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=139536)

kamildts 25-03-2016 13:44

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
Udało mi się kupić zamek i kontrolkę. Jestem z Lublina. Czy któryś z kolegów posiadających potrzebny sprzęt mieszka/pracuje w moim regionie i byłby w stanie mi to aktywować?

pgrob 25-03-2016 14:02

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
Pisz do @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

kamildts 30-03-2016 18:44

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
pgrob dzięki za podpowiedź.
SRS aktywował i uruchomił wyłącznik, za co bardzo mu dziękuję.

lechu_jr 30-03-2016 20:55

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
Witam
Przymierzam się do zakupu kontrolki i dzisiaj odchyliłem panel nad radiem żeby zobaczyć jak wymienić przycisk awaryjnych. Czy kable od kontrolki są już w kostce od wyłącznika awaryjnych, czy są dwie kostki jedna od awaryjnych a druga od kontrolki? Pytam bo zaglądałem do środka i nie widzę tam żadnej dodatkowej kostki.

kamildts 30-03-2016 22:06

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
Wszystko jest już w tej wtyczce, nie ma dodatkowej.

Mraku 01-08-2016 11:27

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
Witam,
zamierzam dołożyć do mojego mondeo wyłącznik poduszki pasażera, lampkę-kontrolkę zamówiłem w aso, natomiast sam wyłącznik chciałbym zakupić na tej aukcji:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Niestety sprzedawca twierdzi, że pasuje on do mondeo ale po 2014 roku.
Moje mondeo to mk4 poliftowe 2012 rok.
Czy któryś z kolegów może to w jakiś sposób zweryfikować ? może ktoś montował dokładnie taki wyłącznik i jest pewność, że zadziała.
Dziękuję za wszelkie info.
Pozdrawiam

rychu.zychu 01-08-2016 13:23

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Koledzy montowali wyłączniki z Fiesty i działają w Mondeo. Zresztą było to już poruszane w temacie.

arpo 01-08-2016 15:42

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
Potwierdzam. Dokładnie taki montowałem, nawet od tego samego sprzedawcy :) Mój mondek jak widać w profilu nawet starszy. To są tylko 3 piny, które w zależności od położenia kluczyka zwierają kable parami. Tu żadnej filozofii nie ma, musi działać. Jak chcesz mieć 1000% pewności, to wymontuj schowek, wyciągnij wtyczkę i też zobaczysz 3 piny.

Mraku 01-08-2016 20:31

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Dzięki za odpowiedź i potwierdzenie. Zaniepokoiło mnie info od sprzedawcy, że pasuje tylko do mondeo po 2014. Sprawdzałem niby z jakimś katalogiem części i numery się zgadzają, ale że chodzi o bezpieczeństwo to jednak wolałem zapytać tutaj.

dw998 23-03-2018 08:14

Odp: Jak wyłączyć airbag pasażera
 
Witam.

Odświeżam troszkę temat i pytam czy ten wyłącznik będzie pasował do mk4 2008?
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Czy trzeba jednocześnie montować kontrolkę dzieloną bo szukam, a nie widzę ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.