Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Fusion - Mondeo USA] Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=254874)

SRS 08-04-2018 15:02

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] proszę zmniejszyć zdjęcie

steell 11-04-2018 10:49

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Zrobione, jeden pin faktycznie do przełożenia w lampach zewnętrznych. Do tego uruchomiłem oryginalne przeciwmgielne w lampie klapy czyli dołożyłem jeden pin którego brakowało.

SrebnaStrzała 11-04-2018 17:19

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Cytat:

Napisał kuba0005 (Post 2960386)
Musisz po przestawieniu w BCM zamienić 1 pin z kierunkiem w kostce i po wszystkim.Kilkakrotnie schematy lamp tylnych

Zapomniałeś napisać że to w zadnym wypadku nie jest reguła. Są modele gdzie się nic nie przestawia a są nawet takie gdzie lampa USA ma 5 kabli.

steell 06-05-2018 20:07

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
By było ciekawiej to u mnie wiązka po prawej i po lewej stronie ma po 5 kabli, jeden jest zaizolowany wygląda ze oryginalnie natomiast stare lampy miały 4 kable. Nowe lampy z europejskiego mondeo już działają ale mnie zastanawia to że mają dodatkowy pomarańczowy kabelek, co to takiego?

Dawid782151 06-05-2018 21:35

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Kolego a byleś programować w BCM czy tylko przepioles kable? Załozem do swojego lampy od europejczyka i problem jest taki ze podczas kierunkowskazu i pozycji zaczyna migać rowniez stop w tej lampie, Jeśli nie ma pozycji mruga tylko i wyłącznie kierunkowskaz .
Prosze o odp

steell 06-05-2018 21:43

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Muszę sprawdzić ale z tego co widziałem działa prawidłowo, jutro zobaczę. Lampy miałem przeprogramowane wcześniej na przerobione pod Europę oryginalne lampy z SE i tam nie było takich numerów.
Mam filmik na oryginalnych lampach po przerobieniu na Europę. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] druga strona [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Przy okazji sprawdzę jak jest teraz.

leszcz 06-05-2018 21:53

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Cytat:

Napisał steell (Post 2975426)
Muszę sprawdzić ale z tego co widziałem działa prawidłowo, jutro zobaczę. Lampy miałem przeprogramowane wcześniej na przerobione pod Europę oryginalne lampy z SE i tam nie było takich numerów.

masz wsadzone lampy z Titanium :D a zaprogramowany BCM pod SE . Czym to skutkuje :
obrys masz świecący + pozycje w stopie.
A w TITKU pozycja jest tylko w obrysie :D

steell 06-05-2018 21:57

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Muszę to sprawdzić bo przyznam się że nie zwróciłem uwagi, wydawało mi się ze świecą tak jak powinny to znaczy obrys jako pozycja, stop w paskach przeźroczystych klosza i kierunek też tyle ze na górze. Może nie zwróciłem uwagi dlatego zobaczę jutro.

Znalazłem film, przełożone tylko zewnętrzne lampy, teraz już są kompletne. Zobaczę jutro dokładnie ale wydaje mi się ze jest prawidłowo. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

leszcz 06-05-2018 22:12

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Cytat:

Napisał steell (Post 2975438)
Może nie zwróciłem uwagi dlatego zobaczę jutro.

no tu jak byk widać dobrze [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

masz zdublowaną pozycję : jedna w obrysie + jedna w stopie . Tylko dlatego ,że BCM był robiony pod SE :D

steell 06-05-2018 22:17

Odp: Tylne światła pozycyjne działają razem z kierunkiem jednocześnie po 2 stronach
 
Zmienić na titanium? czy na Europę 726-28-01 i 726-41-01 lampy są od europejskiej wersji mondeo.

Dla titanium chyba tak.
726-28-01 xxxx xxxx x4xx
726-41-01 xxx4 xxxx xx

Dla europy 1, zastanawiam się czy trzeba będzie znowu przekładać kabelek od kierunkowskazu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.