Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=157426)

Yoo! 03-09-2018 17:10

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Panowie z czego dopasować osłonę termiczną na drugi tłumik? Albo czy można kupić osłonę tylko na prawy wydech, bo jakoś nie umiem znaleźć.
Znalazłem tylko taką
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ale ta cena!

I jeszcze aukcja nie pewne jak widać po komentarzach, a nie doczytałem, mój błąd :)
Do końca tygodnia mam czas kupić i założyć osłonę, bo w poniedziałek oddaje auto do tłumikarza.

Parch 03-09-2018 17:17

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Już ta konkretna osłona była komentowana na forum, że jest zmęczona i nie jest warta wydania złotówki. Ale jeśli byłaby w dobrym stanie to cena nie byłaby zła. Nowa w ASO kosztuje ponad 300 zł.
I na taką musisz polować, bo prawej nie ma. W oryginale to albo lewa, albo na całość. A jak nie oryginał, to trzeba rzeźbić.

Yoo! 03-09-2018 17:19

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Cytat:

Napisał Parch (Post 3025727)
Już ta konkretna osłona była komentowana na forum, że jest zmęczona i nie jest warta wydania złotówki. Ale jeśli byłaby w dobrym stanie to cena nie byłaby zła. Nowa w ASO kosztuje ponad 300 zł.
I na taką musisz polować, bo prawej nie ma. W oryginale to albo lewa, albo na całość. A jak nie oryginał, to trzeba rzeźbić.

Ok,dzięki o to mi chodziło. Właśnie nie wiedziałem czy te osłony występują w wersji dzielonej.
Więc albo ta, albo wyklepać z jakiejś innej i dopasować tylko zastanawiam się która wymiarami będzie ok


Edit:
Znalazłem taką osłonę, wielkościowo by pasowała, tylko wyklepać

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Olaf32 03-10-2018 17:09

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Cytat:

Napisał Misiecki (Post 1825273)
No dokładnie. Poza tym zazwyczaj jest tak że dedykowane pasują bez większych problemów.

Jeżeli zależy Ci na dwóch końcówkach możesz poszukać na allegro wydechu od 2,2 TDCI.

Nie wiesz czasem czy Zderzak tylny z mondeo mk4 2.5t po lifcie pasuje do 2007r

artur1970 03-10-2018 17:43

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Pasuje, jest tylko jedno ale - będziesz miał ponad 1 cm szparę pomiędzy klapą a zderzakiem.

marco102 03-10-2018 20:22

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Cytat:

Napisał Olaf32 (Post 3037372)
mondeo mk4 2.5t po lifcie

Albo jedno albo drugie, nie było w poliftach 2.5T:wink:

Olaf32 04-10-2018 12:14

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Dziękuję Panowie za odpowiedz ,pozdrawiam

Nitrouss 25-05-2020 16:44

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Witam. Czy tłumik końcowy (ten z puszką) od mondeo mk4 1.8 lub 2.0tdci bedzie pasowal do 2.0 duratec? Oczywiście przedlift. Kupilem auto z jakąś nietypową wielką puszką ktora wystaje spod zderzaka i strasznie drazni to w oczy.

the2l 01-03-2023 08:19

Podwójny wydech - dokładka zderzaka
 
Witam.

MK4 LIFT KOMBI. Kupiłem już podwójny wydech i zostal zakup dokladki. Znalazlem taka dokladke (nowa) BS71-17A894-BD. Tylko, ze nie posiada ona dziur na czujniki parkowania. Czy ktos moze wie czy dziury trzeba samemu wycinac? Czy moze jednak istnieje dokladka nowa juz z dziurami??

mrk26 01-03-2023 15:11

Odp: Podwójny wydech czy jest możliwe zamontowanie
 
Z dziurami to chyba tylko używkę, jak jest nowa bez dziur to nie powinno być problemu, od wewnętrznej strony powinno być oznaczone gdzie wywiercić otwory na czujniki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.